başakşehir onurkent tesisatçı

Başakşehir Onurkent tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, makineli su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Musluktan akan suyun aniden kesilmesi ya da kesik kesik gelmesi gibi durumlarda su kaçağı tespiti firmamızı arayınız. Su akması kesik kesik olan tesisat borularının basınç değerlerine bakarız. Eğer sisteminiz zarar görmeyecek şekilde ise o bölgelere kapatıcı ilaç eklemesi yaparız. Bu işlemden sonra bu ilaçların ne kadar etki ettiğini suyun normal akmaya başladığı andan itibaren sizlerde göreceksiniz. Tabi ki de farklı alternatiflerimiz de bulunmaktadır. Bunun yerine kapatıcı ilaçtan daha da etkili bir işlem olan ses dedektörleri makinemizle direkt olarak kaçağın yerini de bulabiliriz.

Onurkent Tesisatçı Telefonları

Onurkent tesisatçı kombi ve petekte kimyasal kalmasına izin vermeden petek temizliği hizmeti veriyoruz. Kombi filtrenizin sürekli tıkanması ve pislenmesi sorununu çözmek için kalorifer kanallarında güçlü kimyasal ilaçlar ile temizlik önermekteyiz. Merkezi sistemli yerlerde de kaloriferin sıcaklığını arttırmak için ve özellikle petek metalini korumak için bu çalışmaları yine önermekteyiz. Güçlü ve hızlı bir şekilde petekteki pis suları hızlıca çekebilecek ve kimyasal ilaç aktarımı sırasında pas, kireç, tortu ve daha birçok atığı sökebilecek aparatlarımız bulunmaktadır. Petekte aşırı bir kirlenme durumu varsa bile onları hızlıca almaktayız. Petekler borulardaki atıklardan kurtulacağı için ısılar fazla bir şekilde artacaktır.

Başakşehir Onurkent tesisatçı garantili bir şekilde temizlenecek giderler için tıkanıklık açma makinemizi öneriyoruz. Pimaş borusuna atık türüne göre cihazımızın ucuna takabilecek ekipmanlara sahibiz. Bazı ıslak mendillerin ya da havlu kağıtların boruları tıkamasında atıkları geri çıkartabilecek veya onları oldukları yerde parçalayıp kanalizasyona doğru hareketini sağlayabilecek adımları atmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87