altınşehir tesisatçı

Altınşehir tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve robotla petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Pimaş boruları için özel olarak tasarlanmış tıkanıklık açma makinesi kullanarak ve bu makinenin ucuna takılacak bazı ekipmanlar ile giderdeki tüm maddeleri özenle delebiliriz. Bir gider borusu düşünün ve borunun içerisinde hiçbir yerde boş alan kalmamış. O atık dolu olan kısmı tam maddelerin ortasına denk gelecek şekilde delme işlemi yaparız. Tam noktayı ise kameralı cihaz sayesinde görebiliriz. Sonrasında daha geniş bir delme ekipmanı ile borulara hiçbir zarar vermeden çalıştırırız ve kanalizasyona karışmasını sağlarız.

Altınşehir Tesisatçı Telefonları

Başakşehir Altınşehir tesisatçı olarak suyu alınan peteğe yeni ve berrak bir su verilmesine rağmen yine de ısıtmaması durumları söz konusu ise asıl çözümün petek temizliği servisimizden geçtiğini belirtmek isteriz. Çünkü petek boruları ne kadar dolu ise yani içlerine kireç, pas ve çamur gibi maddeler yerleşmiş ise kaynar olarak su gönderseniz bile o kısımdan daha ileriye ılık bir şekilde geçecektir. Biz ise kimyasal ilaçlar ile o tıkanmaya sebep olan maddeleri oradan alırız. Suyu petek içinden hızlıca çekip arıtma işlemi yapabilecek cihazımız ile makinemizin filtre kısmında kalmasını sağlarız. Sonrasında tüm maddelerin kaloriferde kalmasının önüne geçerek suyun petek içerisinde rahatlıkla dolaşmasını en üst seviyeye çıkartırız. Kombinizin fazladan doğal gaz tüketme sorunu da bu işlem sayesinde azalacaktır. Bu işlemler petek bulunan odaların daha iyi ısınmasını sağlamak için birebir çözümdür.

Altınşehir tesisatçı ısıtma tesisatlarında su kaçağı tespiti için ilgili yere bu yer parke altı veya beton içi olsa bile termal kameralar ile bakmaktayız. Bu makinemiz sıcaklık derecelerinden tutun da sızıntı noktalarını da görebileceğimiz bir teknolojiye sahiptir. Isıtma tesisatında genel olarak su sızıntısını durdurmak için sızıntı kapatıcı kimyasal ilaç kullanabiliriz. Mükemmel bir işçilik için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87