Başakşehir Altınşehir Tesisatçı

Başakşehir Altınşehir tesisatçı telefon numarası 0212 674 69 83 su kaçağı cihazla tespiti , kameralı robotlu tıkanıklık açma ve petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat olarak Altınşehir bölgesinde su tesisatçısı hizmeti vermekteyiz. Tıkanan gider boruları artık sorun olmaktan çıkıyor çünkü robot kullanarak kırıp dökmeden açıyoruz . Alt kata su sızıntısı mı var ? bizi arayarak su kaçağı tarama cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Petekler iyi ısıtmıyorsa özel petek temizleme makineleri kullanarak tesisat içinde biriken kir ve kireci temizliyoruz.

Başakşehir altınşehir tesisatçı servis telefonlarını arayarak sorun hakkında kısa bilgi verdikten sonra online olarak fiyat teklifi alabilrisiniz böylece iş bitiminde süpriz fiyatlara son veriyoruz. Sadece su kaçağı için ön tespit parası alınır onarım ise yerinde fiyat verilir çünkü hasar belli olmadığı için telefondan fiyat vermek mümkün değildir.

Altınşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Altınşehir bölgesinde su kaçağı tespitini termal kamera , dinleme ve görüntüleme cihazları kullanarak yapıyoruz. Tam kontrol için bizi aramanız gerekmektedir bazı firmalar ucuz tespit ücreti vererek sadece temiz suya bakarlar kirli yani atık su için komple değişim fiyatı verirler. Altınşehir tesisatçı firmamız ise sadece arızalı bölgeyi tespit ederek gereken onarım işlemlerini sağlamaktadır.

Altınşehir Tıkanıklık Açma

Evinizde iş yerinizde atık su borularında su yavaş gidiyorsa veya hiç gitmiyorsa bizi arayarak robotla hiç bir yeri kırmadan tıkanıklığı açtırabilirsiniz. Çözüm tesisat firmamız tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo tıkanıklığı açma ve apartman bina atık su gider tıkanıklığı açma için servis vermektedir.

Altınşehir Petek Temizliği

İçinde kir biriken kombi tesisatı zamanla iyi ısı vermemeye başlar buda yüksek faturalara , kombi arızalarına ve ısınma sorunlarına neden olmaktadır. Petek temizliği yüksek randıman için belli aralıklarla yapılması önerilir.

Başakşehir Altınşehir su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetleri sizlere detayları ile belirttik firmamızı kafınızda takılan soru ve sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87