şahintepe tesisatçı

Şahintepe tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Su tesisat borusundaki çatlakların kapanmasına garanti veren su kaçağı tespiti firmasıyız. Bu bölgelerdeki çatlakları iç kısımdan ve dış taraftan kapatabilecek ilaçlar bulunmaktadır. Bu teknikte kapanma süresi çok fazla sürmemektedir. Ama bunun öncesinde sızıntı yerinin nereden kaynaklandığını görmek gerekmektedir. Problem daha ufakken önlem almak için basıncı ölçen cihaz takılması sonucunda kaçağın hangi bölgede oluştuğu görülür. Ufak sızıntılar yüksek basınç verilmesine karşı hassastır ve büyük kırılmalara sebep olabilir. Su kaçağı daha fazla olmadan bizleri aramalısınız. Test pompası analizine göre su ile ilerleyecek ve o alanları kapatacak ilaçlar kullanırız ve ne kadar etkili olduğunu da işlem sonrası kontrol ederiz.

Şahintepe Tesisatçı Numaraları

Başakşehir Şahintepe tesisatçı açılmayan lavabo borusunu kırmadan açan servisiz. Gider açılmıyor ise tıkanıklık açma cihazıyla temizlik yapmamız için bizi arayabilirsiniz. Cihazla lavabo açma işlemi tezgahın alt kısmından iki tarafa gönderilecek kamerayla görüntü alınması ile başlayacaktır. Kısa bir süre analiz ile maddelerin durduğu alanları görmemiz sağlanırken, itinalı bir şekilde nesnelerin olduğu bölgeyi saracağız ve borulaya zarar vermeden robot cihazın kıvrımlı yayı ile tıkanan boruyu açacağız. Çok kısa bir süre ayırmanız yeterli olacaktır ve bu söylediklerimi işlemlerde hiçbir kırma dökme işlemi yapılmayacaktır.

Şahintepe tesisatçı kaliteli kalorifer temizliği kimyasal ilacı kullanan petek temizliği firmasıyız. Çamur, tortu ve kireç gibi maddelerin birikmesi boruların daralmasına neden olur ve sıcak suyun geçmesine engel olur. Kimyasal ilaçlı, basınçlı su cihazı ile devir daim esnasında çözünmesini sağlarız ve ayrıca cihazımızdaki filtre kısmında birikmesini sağlarız. Petek içerisi iyice temizleninceye kadar devir daim işlemlerine devam ederiz ve bu işlemler sayesinde çok daha iyi ısınacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87