kayabaşı tesisatçı

Kayabaşı tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatına bağlı olan herhangi bir yer açık durumda değilken bile su sayacınızın dönmesi sorununu kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmasıyız. Problem olan mekandaki muslukların hepsinin kapalı durumda olduğunu düşünün. Herhangi bir tesisatı kullanır durumda değilsiniz ama su sayacı devamlı dönmekte. Sizin dairenizle sınırlı kaçak olan bir alan varsa böyle bir durumun yaşanması mümkündür. İlk olarak su sayacını kontrol ederek işlemlerimize başlamaktayız. Dediğimiz gibi sizin dairenizde bir kaçak durumu söz konusu ise problem olan bölgelere bir sızdırmazlık testleri yaparız. Bir ustamız test pompası ile tesisatın basıncını kontrol eder, ses dedektörleri ile şüphelendiği bölgeleri dinler ve kaçak yapan boruyu bulur. Ardından direkt onayınız dahilinde onarıma geçeriz.

Kayabaşı Tesisatçı Telefonları

Kayabaşı Mahallesi tesisatçı kalorifer tesisat borularını ve petek ızgarasını temizleyen petek temizliği servisiyiz. Kombi tesisat bakımını yapan servis olarak kaloriferin içinin gerçekten atıklarla dolu olup olmadığını da makinelerle anlayabiliriz. Kalorifer içerisinden alınacak birazcık bir su ile peteğin neyden dolayı soğuduğunu termal kameralar ile direkt anlayabiliriz. Çok fazla soğuk olan kaloriferler için petek kenarından bağlanacak bir cihazla petek içini yıkama işlemleri sunmaktayız. Tüm tesisata erişmede sadece havlupan ve kombi gibi yerleri kullanmaktayız. Kimyasal ilaç ile temizlik sonucunda tesisattaki maddeleri alıp yüksek oran da tasarruf elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kayabaşı tesisatçı lavabo borusuna düşen maddeyi kırmadan çıkartan ve ardından içerdeki atıkları temizleyen tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Gidere kaçan yabancı maddeyi kamera ile bulmaktayız. Sonra o bölgeye yakalayıcı aparatımızı ilave etmemiz ve sabitlememiz ile çıkartabiliriz. Borulara hiçbir zararı olmadan makineye atığı parçalamak için bazı ekipmanlar ilave ederek boru içerisinden o maddeleri uzaklaştırırız ve borunun temizliğini sağlarız. Başakşehir Kayabaşı tesisatçı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87