başakşehir cihazlı tesisatçı

Başakşehir cihazlı tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Tıkanmış durumda olan giderleri robot cihazla açan tıkanıklık açma servisiyiz. Gider borularına kamerayla kırmadan bakarak yabancı maddeleri bulan servisimiz sıkışmış ve bir arada duran maddeleri özel yaylar ile zararsız hale getirmektedir. Tıkalı boru nasıl açılır? Gidere takılan kameralarla kısa bir analiz gerekmektedir. Her atığı aynı atık delici tel ile açamayız. Bu atıkları görür ve işe yarayacağını bildiğimiz kıvrımlı yayı makinemize takarız. Gücü de bu makine verir. Yay ilerletici çelik halatları birleştirerek otuz metreye kadar ki tıkanmalara bile ulaşabiliriz. Çok zamanınızı almadan giderdeki tüm maddeleri kanalizasyona karıştıracak ve boruları kırmadan gider tıkanmasını açan servisimiz ile emin ellerdesiniz.

Başakşehir Cihazlı Tesisat Ustası

Başakşehir cihazlı tesisatçı yaptığımız hizmetlerin arkasındayız ve garanti vererek servislerimizi sürdürmekteyiz. Kaloriferin soğukluğu nasıl düzelir? Peteğin kirli olup olmadığına bakmak için petek temizliği öncesi küçük bir miktar su alarak ve gerekirse termal kamera ile dıştan taramalar yapmaktayız. Eğer kaloriferdeki su basıncı düşüyor ise kapatıcı kimyasal ilaç da temizlik sonrasında kalorifere gönderilerek onarılabilir. Petek temizleme kimyasalı ile petek yıkama işlemlerini kaloriferi sökmeden yapan İstanbul teknik firmamız kimyasal onarım ilacı ve bir miktar sıcak suyu makinemize aktarıp oradan basınçlı halde kaloriferlere göndeririz. Basınçlı sular ile kaloriferler yıkanır ve belli bir süre sonra temiz su ile yıkar ve ne kadar yabancı madde varsa hepsini alırız.

Başakşehir cihazlı tesisatçı makine ile sökmeden kalorifer su kaçağı tespiti yapan servisiz. Kaloriferden su akıtan bölgeleri termal kamera araştırması ile bulmaktayız. Sıcak su araştırması için üretilen bu makine ile ekrana bakılarak arızalı sistemleri bularak kaloriferdeki su kaçağını kimyasal ilaç ile sökmeden onarma işlemini kalorifer kenarından eklenecek kimyasal ilaçlar ile dıştan kalorifer su kaçağını kapatacak yöntemlerle ortadan kaldırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87