başakşehir ziya gökalp tesisatçı

Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizliği ve su arıza tespiti servisleri vermekteyiz. Kombiye zarar vermeden petek temizliği işlemini peteklere zarar vermeden yapmaktayız. Kombiyi devre dışı bırakıp robot cihazımız ile bağlantısını yaparız. Kaloriferdeki soğumayı gidermek için peteğin içerisindeki suya oranla kimyasal ilaç ilave edilir. Kimyasal ilacın kalorifer içerisinde belli bir süre devir daim yaptırılması gerekir ve ardından basınçlı su ile yıkama işlemin geçilir. Daha sonra buradaki atıklar cihaz ile çekilir ve kalorifere temiz, berrak su eklenir. Doğal gaz faturanızda düşüşler istiyorsanız bu hizmeti önermekteyiz.

Ziya Gökalp Tesisat Ustası

Ziya Gökalp tesisatçı su tesisat borularından pis su gelmesini düzelten su kaçağı tespiti servisiyiz. Musluklardan koyu tonlarda su geliyorsa pas akıyor olabilir. Uzun süre kullanılmayan ve paslanma yapan giderlerde bu şekilde belirtiler görülmesi olasıdır. Önlem olarak bu boruları plastik pimaşlara döndürmek bir tercih olsa da en önemlisi ve ilk yapılması gereken bu sorunlar neyden kaynaklanıyor onun araştırmasını yapmaktır. Su tesisat borusunda çürüme varsa ilerleyen zamanlarda bu patlamaya kadar devam edebilir. Servisimiz ile iletişime geçin ve çözümleri hemen sizlere sunalım.

Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı ev ve iş yeri borularında kırmadan temizleme yapmaktayız. Tuvalet, lavabo ve diğer giderler için tıkanıklık açma işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Atıkların geçtiği çok sayıda boru katmanları bulunmaktadır. Bu atıklar bu bölgelerde sıkışıp kaldığı zaman sorunlar başlar. Makinemizin özel açıcı yaylarını kullanarak tıkalı boruları açma yöntemimize geçeriz. Tüm maddeleri otuz metreyi geçebilecek uzunluğa erişebilen bu makine ile temizlemekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87