başakşehir kayabaşı tesisatçı

Başakşehir Kayabaşı tesisatçı firmamız su arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Kimyasal temizleme ilaçları ile kaloriferi sökmeden temizleme servisi vermekteyiz. Kaloriferi sökmeden petek temizliği yapan İstanbul tesisat firmamız, basınçlı su makinesi ve özel kimyasal ilaçlar ile petek içerisinde devir daim yaptırarak petek borusundaki tüm yabancı maddeleri çekmektedir. Yeteri kadar sıcak su ilave ederek ve petek, kombi ayarları yapılarak varsa kombinize zararı dokunmayacak ve maddeler alınarak kalorifer sıcaklığını da arttırmaktayız. Doğal gaz tüketimini düşüren bu servis ile birkaç saatte hemen sonuç alabiliriz.

Kayabaşı Tesisatçı Telefonları

Kayabaşı tesisatçı servisimiz binalarda su kaçağını bulan makineyi giderlere zarar vermeyecek şekilde kullanarak su kaçağı tespiti için garantili çözümler sunmaktadır. Amatör firmalar ucuz fiyat verirler ama pek çok yeri kırıp dökerek evinize fazlasıyla maddi zarar verebilir. Profesyonel firmamız son teknoloji makineler kullanılır. Kombi su tesisatında sıcak su kaçak yerini termal kamera ile kırmadan bulma işlemlerinde makinemizi yüzeylere tutmamız yeterlidir. Şebeke borusunda kaçak onarımı yapmak için basınç değerini ölçmekteyiz ve basıncın uygun aralıkta yer alması gerekmektedir. Bu boruları ilaç ile kırmadan onarma gibi işlemler istiyorsanız bunların çözümleri bizde bulunmaktadır.

Başakşehir Kayabaşı tesisatçı gider temizleme cihazı kullanan tıkanıklık açma servisiyiz. Lavaboyu ne tıkar ve tıkanan lavabo lavabo borusu nasıl açılır? Atık türlerini belirlemede yüksek çözünürlüklü kamera sistemleri kullanırız. Boru ağzı içinden her iki tarafa doğru kameralı cihazlarla metrelerce araştırma yapmaktayız. Lavabodaki su gitmiyor ise gideri temizlemek için makinemize uygun ve zararsız olan kıvrımlı açıcı tel takılır. Ne fayansın ne de duvarın kırılmasına gerek vardır. Hiçbir yer hasar almaz ve kanalın içindeki tele titreşim uygulanıp temizlik yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87