başakşehir 4.etap tesisatçı

Başakşehir 4.Etap tesisatçı firmamız kombi petek bakımı, kırmadan su arıza tespiti ve robotla tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Su kaçaklarını cihaz ile tespit etme işleminde su kaçağı tespiti ustalarımız ile baştan sona analiz yapmaktayız. Banyonuzun fayansından ılık sular gelmesi demek zeminin altında bulunan sıcak su tesisatında sızıntı olması ihtimalini doğurur. O alana yapacağımız ilk iş termal kamera makinemiz ile baktığımızda sızıntıyı görmektir. Her zaman sızıntı tespitinde doğru noktalar ile başlayarak zarar görmüş su borularını cihaz ile tespit ederek onayınız sonrasında da onarıma geçmekteyiz.

Başakşehir 4.Etap Makineli Tesisatçı

Başakşehir 4.Etap tesisatçı yüksek verimde olan petekteki suyu ısıtmak ve doğal gaz açısından faturanızı düşürmeye yönelik adımlar atmak istiyorsanız petek temizliği servisimizi öneriyoruz. Özel kimyasal ilaçlar ile sayısız kirli atıkları kaloriferden çekebiliriz. Makinemizin geniş filtresi sayesinde çektiğimiz suları hızlıca arıtabiliriz. Peteğin her bir bölgesine kaloriferdeki atıkları sökücü yani sökmede oldukça etkili kimyasal ilaçları da aktarmaktayız. Peteğin yüzeyi neden soğuk sorusu için de söyle bir cevap verebiliriz: Kaloriferin içerisindeki borulardan su geçiş yollarının kapalı durumda olması ve bunun asıl sebebinin tortu, pas, kireç ve çamur gibi atıklardan geçtiğini söyleyebiliriz. Bütün bu atıkları almamız ile kesinlikle ısı artışı göreceksiniz ve çok fazla yoğun sıcaklıklar ile karşılaşacaksınız.

Başakşehir 4.Etap tesisatçı lavabo ve tuvalet borularında garantili olarak tıkanıklık açma işlemleri yapıyoruz. Bulunduğunuz yerdeki tuvaletin sık olarak tıkanması problemine gider borusuna kıvrımlı yaylar ile müdahale etmekteyiz. Adım adım sistemsel bir şekilde boru içine sarkıtarak en ileri uca dahil titreşim dalgalarının makinemiz ile temizlenmesini sağlıyoruz. Sadece yakın da olan tıkanıklıklar için değil otuz metreye kadar boru içerisinden çalışmalarımızı kameralı olarak sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87